[email protected] +370 678 31710
Seminaras: Vaikų saugumo ribos lauke. Sausio 13 arba 14 d.
2018-01-04
0

Lauko darželio Vingio padalinio vadovas Tomas Audenis

kviečia į ketvirtąjį ciklo apie ugdymą lauke seminarą

„Vaikų saugumo ribos lauke“

Laužas, upė, miškas, gatvė, neaptvertos teritorijos, erkės – jei vaikus ugdome lauke, rizikų stichijos kyla kas keletą žingsnių. Seminare sužinosite, kaip išmatuoti vaikų saugumo lauke ribas, atpažinti rizikas ir joms pasiruošti. Išmoksite reagavimo atsitikus nelaimei. Parodysime, kaip tinkamai elgtis su pavojingais įrankiais, susidraugauti su ugnimi, vandeniu, tamsa. Saugumo taisyklės pravers einant į žygius, išsiruošus į ekskursijas ar paprasčiausiai išėjus pasivaikščioti už įstaigos teritorijos ribų. Diskutuosime, kaip dėl saugaus elgesio susitarti su vaikais ir kolegomis, kaip apibrėžti ir įtvirtinti sutarimus. Teoriją papildysime praktinėmis užduotimis, kurias galėsite pritaikyti ir savo įstaigose, vertindami aplinką, užtikrindami saugumą ir neatimdami iš vaikų galimybės patirti ugdymo lauke privalumus.

Artimiausi seminarai:
2018 m. sausio 13 d. Vilniuje
2018 m. sausio 14 d. Vilniuje

Registracija į seminarą

Mokėti dalyvio mokestį

Seminaro programa

Programa
  • 9:30-10:00​ ​val. ​Registracija​.
  • 10:00-13:00 val. Interaktyvus seminaras
  • 13:​0​0–13:​3​0 ​ val. ​Pietūs.​
  • 13:30–16:30 ​ val. Interaktyvus seminaras.
  • 16:30​ ​val.​ Klausimai ​i​r​ ​atsakymai​.
Sąlygos Vieta: VšĮ Lauko darželis, Pūčkorių g. 5, Vilnius.

Informacija: [email protected] arba 8 678 31710.

Kaina: 57 eur. Į kainą įskaičiuota:

  • Maitinimas seminaro metu (kavos pertraukos, pietų užkandis).

Daugiau informacijos

Lektorius Tomas Audenis

Seminarą ves Tomas Audenis – auklėtojas, Lauko darželio Vingio padalinio vadovas, stovyklų vaikams komandos narys.  Su vaikais ir paaugliais T. Audenis dirba keturiolika metų. Baigė socialinės pedagogikos studijas, patirties įgijo dirbdamas vaikų namuose, praktikavosi Suomijoje. Vaikams organizuodavo išvykas į gamtą, stovyklas, būrelius – šias žinias pritaiko ir darželyje. Mėgsta žygius į gamtą, aktyvų laisvalaikį joje.

Lauko pedagogikos patirties įgijo lankydamasis lauko darželiuose Islandijoje, Norvegijoje. Rizikų ugdant vaikus lauke suvaldymo žinias gilino Anglijoje vykusiuose „Archimedes“ kompanijos mokymuose, kilusiuose iš asociacijos „Forest School“ patirties.

„Aš savęs neįsivaizduoju be gamtos“, – sako T. Audenis, kuriam tenka žygiuoti, ieškoti lobių, kurti laužą ant sniego, po medžiu skaityti pasaką ar, sutikus ežį, išaiškinti viską apie jo gyvenimą.

Registracija į seminarą

 Mokėti dalyvio mokestį

Išduodame kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

Kontaktai pasiteiravimui:

[email protected]
+37067831710

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: